ארון קיר פינתי

ארון קיר פינתי הנו ארון בן שני דפנות, אשר מכיל מקבץ דלתות בקיר אחד ומקבץ דלתות נוסף בקיר האנכי אליו. על כן, זהו ארון שממש כדאי עבור חדר ארונות, אם כי ישנם חדרי מגורים ושינה בהם ישנו ארון שכזה. על מנת לרכוש ארון קיר בהצלחה, כך תנהגו.

קבעו את הארון בחדר בו ניתן לחצוב בשני קירות סמוכים

הכוונה לשני קירות מאונכים ולא מקבילים. יש לבדוק שהקירות עבים, כלומר לא ניתן לראות את הקצה שלהם אלא ממרחק מטרים מעטים. במידה וישנו מערך קירות כזה מדדו את גובהו ורוחבו של כל קיר, וכן הזמינו מודד מקצועי שימדוד את העומק של הקיר ויספק לכם את המידע על ממד העומק שהארון שלכם יצטרך להכיל.

הזמינו ארון בהתאם לעיצוב הבית

ניתן לבחור בארון עם עץ בעל מרקם מחוספס ליצירת תחושה של עיצוב כפרי, או עץ מהוקצע עם ידיות מתכתיות על מנת לממש עיצוב אורבאני קלאסי. כמו כן, ניתן לבחור בארון לבן לגמרי עם פרזול כסוף להנחלת עיצוב מודרני עכשווי. יצויין כי ארון קיר פינתי יכול להיות ארון פתיחה או ארון הזזה. חשוב לקבוע את דמותו של הארון הן מבחינת פונקציות הפתיחה שלו והן מבחינת סגנון העיצוב שלו.

הזמינו תוספות לארון לפי בחירה

תוספת של מדפים על מנת לספק מדפים בסטנדרטים שלכם, מראת חוץ מודפסת, מראת פנים שתהיה בתוך דלת הארון (אפשרי בארון פתיחה בלבד ולא בארון הזזה) ועוד. ניתן גם להחליף את ידיות הפרזול לידיות אשר אתם רואים לנכון לשים על הארון. בשלב ההזמנה מומלץ לבחור את הארון כשתהיו שלמים איתו, ללא הסתפקות בנתוני ברירת המחדל שמספקת לכם החנות: כל מקרה לגופו.

קביעת המחיר לארון

המחיר נקבע בהתאם לסוגי החומרים שמרכיבים את הארון ואת ידיות הפרזול שלו: ארונות ומיטות לחדרי ילדים מחומרים יקרים יתומחרו גבוה, ולהיפך. ישנו גם עניין של היצע וביקוש: דגם של ארון שנעשה פופולרי יעלה במחיר, ולהיפך. ניתן לרכוש כל ארון בתנאי תשלום נוחים ואטרקטיביים במיוחד בהתאמה אישית לכל צרכן. ניתן לשלם באמצעי תשלום מגוונים לרווחתכם – ממזומן ועד לכרטיסי חיוב מסוגים שונים.