ארונות מודפסים

ארונות מודפסים הם ארונות הזזה מזכוכית אשר עליה מוטבעים איורים, גרפיקות וויטראז'ים שונים בהתאמה אישית. במאמר זה נסביר לכם כיצד לרכוש ארונות הזזה מעוצבים אלו בחכמה, כך שגם ישתלבו היטב בבית מבחינה עיצובית, גם יחסכו לכם במקום, וגם יספקו את הנדרש מבחינה פונקציונלית.

בדקו האם ניתן לחצוב בקירות הבתים שלכם

ניתן להזמין מומחים מטעם חברת שיווק ארונות מודפסים לבדיקת הנעשה בבית שלכם. המומחים יפסקו האם ניתן לחצוב בקירות שלכם, אם לאו. במידה וניתן לחצוב, ימליצו המומחים על ארונות קיר. במידה ולא ניתן לחצוב, ימליצו על ארונות שנועדו להצבה קדמית ללא חציבה.

בדקו את הנעשה בבית שלכם מבחינה עיצובית

חשוב לשים לב לאלמנטים כמו אריחי הבלטות שלכם, צבע הקירות ועיצובם, התקני אחסון כמו שידות ומגירות: ממה הם עשויים? כיצד הם נראים? בדרך כלל, בית שמכיל אריחים כהים בצבעים כמו אדום או כתום כהה ברצפה, יכיל גם התקני אחסון מעץ או חומר דמוי עץ מבחינה עיצובית – כל זאת על מנת ליצור בית בעיצוב כפרי, וזאת בשונה מבית בו רוב האלמנטים: ריצוף, התקני אחסון וכו' – מכילים צבעים בהירים, בסגנון הייטק, המעידים על הבית כמעוצב בסגנון מודרני. בדרך כלל, מומלץ לרכוש ארונות הזזה בעלי שלדה בהירה נוטה ללבן עבור כזה מקרה, או בעלי שלדה כהה עבור בית בעיצוב כפרי.

בחרו הדפסה לארונות המודפסים שלכם

ניתן להשאיר את הזכוכית במצב גולמי ולזכות את הבית שלכם בארונות מראה, או להדפיס על הארונות ציור בהזמנה אישית, או גרפיקה ממוחשבת עם צבעים לפי בחירתכם. ההדפסה על הארונות מאפשרת לא רק ארון יפה יותר, אלא גם עיצוב קיר בנוסח שביקשתם – מבלי לצבוע את אותו קיר. אחרי הכל, אם הארון חצוב הוא חלק בלתי נפרד מהקיר שלכם. במידה והקיר שלכם לא ניתן לחציבה, ישנם מספר ארונות הזזה עם ממד עומק זעיר יחסית שמאפשר הדמיה של שילוב הארונות בעומק הקיר, על א שהם עבים יותר במעט.  גם במקרה זה, ארון מעוצב נותן תחושה שגם הקיר מעוצב, הלכה למעשה. בחירת ההדפסה צריכה לנבוע מהעדפותיכם אתם, אולם מומלץ להביע התייחסות לנעשה בחדר שלכם מבחינת צורות וצבעים, על מנת להחליט מה היה אסטרטגיית הבחירה הטובה ביותר שלכם. 

במסגרת העיצוב לחדר הילדים, אפשר בהחלט לשלב גם ארונות מודפסים בחדר. ארונות לחדר הילדים לא חייבים להיות סטאטיים, כלומר עומדים בפני עצמם וחיוורים מצבע, אלא ההפך הגמור. הם צריכים להיות כמה שיותר חיים ומלאי צבע ושמחה במיוחד עבור הילדים שלכם.