מגירות אחסון

מגירות אחסון משמשות כחלק מארון או כתוספת לארון קיים. ארון אשר יש לו, בנוסך לתאיו הראשיים, גם מגירות מאפשר למיין בצורה טובה יותר את החפצים שמאוחסנים בו. מגירות יכולות לשמש גם כאמצעי חיצוני ונפרד מן הארון – למשל כשהן חלק משידה צמודת מיטה. כאשר אנו בוחרים מגירות אחסון – כך נוודא שביצענו זאת כנדרש.

מגירות אחסון כחלק מארון

חשוב להבטיח כי המגירות ממוקמות במקום נגיש בתוך הארון, מקום אשר קל לגשת אליו מבחינת גובה, ועומק: לא גבוה מדי, ולא נמצא עמוק מדי בארון. קיימות מגירות מיוחדות, למשל מגירות המשמשות ככספות, אשר מוצבות לגמרי בתוך הארון ובמקום פחות נגיש מטעמי אבטחה. במידה ומדובר במגירות המשמשות אחסון של גרביים, כפפות ואביזרי בד/עור קטנים נוספים -  חשוב לדאוג לנגישותן בתוך הארון. הנגישות אינה מתבטאת רק במיקום בארון אלא גם בפרזול נוח וקל לגרירה של כל מגירה.

מגירות אחסון כסט עצמאי

מגירות אחסון כסט עצמאי הן רהיט נפרד מן הארון ויכולות לשמש כחלק משולחן כתיבה, או כחלק משידת המיטה. בשני המקרים חשוב לוודא כי מדובר ברהיט מעוצב הזהה בפרמטרי העיצוב שלו לתכולת חדר המגורים מבחינת צבע וצורה. כמובן שחשוב לוודא כי התכולה המיועדת למגירות אלו אכן נקלטת בהן בצורה טובה, ללא חוסר במקום במגירות. מאחסנים בהן, בדרך כלל, מסמכים וחפצים כבדים מכך אשר אינם בשימוש תדיר והם באחסון לטווח ארוך.

תוספות לארון בו מותקנות מגירות אחסון

ניתן להוסיף מנעול לאחת המגירות ולהשתמש בה ככספת, או להתקין כספת עצמאית בתוך הארון. ניתן לאחסן שם כסף מזומן וציוד יקר בבטחה אשר יישמר גם בעת ניסיון פריצה לדירה. בנוסף, רצוי להתקין מתקן לקולבים אשר ישמש אתכם לשליפת חליפות בקלות, וניתן אף להוסיף מתקנים אלקטרוניים לשליפת עניבות. תוספות אלו משכללים את הארון שלכם וגורמים לו לקבל משנה תוקף בכל הנושא של אחסון ושמירה על מלתחת הבגדים שלכם. ניתן לרכוש מראש ארונות לחדרי ילדים או לחדר שינה עם שלושת התוספות הללו: מגירות אחסון, מתקן קולבים ותא עם מנעול כספת, על ידי ציון הבקשה בטופס ההזמנה שמופק מול הספק. ירידה לכמה שיותר פרטים אודות הארון או בפרט – סט מגירות אחסון אשר יהיה ברשותכם תניב מוצר איכותי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.