שטחי אחסון חכמים

יש היום מגמה בתחום העיצוב למצוא כמה שיותר שטחי אחסון חכמים כמו למשל במטבח, בחדרי הילדים ואפילו בחדרי השינה שלנו. כאשר מדובר בריהוט מודרני, ניתן למצוא הרבה שטחי אחסון חכמים המיועדים להסתיר את החפצים המיותרים במקומות השונים בבית. תכנון חכם של שטחי האחסון זה אחד מהאתגרים של רוב מעצבי הפנים. יש דירות קטנות להרבה אנשים, ולכן חשוב לבצע או למצוא פתרון הולם עבור שטחי אחסון חכמים. בכל מקום שתוכלו למצוא שטחי אחסון נוחים, אפילו במחסנים, כך שאם תוסיפו מדפים, כלי העבודה שלכם ושאר פריטים תוכלו למצוא ביתר קלות, ויהיה סדר במחסן שלכם. רהיטים כמו ארונות בגדים למשל יכולים להוות שטחי אחסון חכמים, כך שלכל בגד , צעצוע, מצעים, נעליים ועוד, ניתן יהיה למצוא את המקום המיועד בו, והחלל לו יהיה עמוס בכל מיני פריטים שרק יהוו אי סדר והקטנת החללים.

שטחי אחסון חכמים במשרד

גם במשרדים השונים בארץ, ניתן למצוא שטחי אחסון חכמים, שמיועדים להתייעלות של העובדים ולסדר. הרבה מעצבי פנים, כאשר הם לוקחים פרויקט מסוים, הם דבר ראשון דואגים לשטחי אחסון כמו של קלסרים, מסמכים, פריטים הקשורים למשרד ועוד. מדפים מעוצבים יוכלו לתת את הפתרון האידיאלי לסדר במשרדים ואפילו בבתים.  יש להתאים את המדפים בחוכמה, על פי הצרכים של העובדים, או אם מדובר בניצול שטחים של אחסון גם בבית, ניתן למצוא את הפתרון באמצעות ריהוט שיתאים לאחסון. יש להבין את המרחב, בטרם תחליטו על הריהוט הנכון שיש להציב במשרד או בבית , שיוכל להוות לאחסון הולם של פריטים שונים.

שטחי אחסון חכמים במטבח

היום אנו רואים המון מטבחים שיש להם שטחי אחסון שיכולים להכיל דברים מסוימים שאין לנו בהם שימוש יום יומי. כמה שפחות דברים או פריטים שונים יהיו מחוץ לארונות, כך המטבח יהיה הרבה יותר מסודר ואסתטי. גם משטחי העבודה במטבח הם חכמים, כמו למשל יש מטבחים שיש בהם מגרות נשלפות המכילות מוצרים חשמליים כמו מיקסר, שניתן לשלוף ולהחזיר אותם בקלות. היום המגמה היא למצוא כמה שיותר שטחי אחסון חכמים, כך שנוכל לעבוד בסדר וניקיון מופתי.

לקריאה נוספת: 

ארונות מעוצבים בהתאמה אישית

ארונות הזזה

ארונות מודפסים